X
CALL CENTER 444 0 150 0 850 460 0 150
REZERVASYON
ODALARIMIZ

Leb-i Derya

Kral odasını andıran Leb-i Derya odamızdan 1 adet bulunmaktadır.Güneşin hem doğuşunu hem batışını yattığınız yerden izleyebileceğiniz bu enfes manzaralı odanın 2 adet Fransız – 2 adet standart olmak üzere 4 balkonu vardır. Selçuklu mimarisi ile döşenmiş olan bu oda en geniş frenchbed odamız olup,jakuzisi odanın içerisindedir.

Kaptan-ı Derya

Gemi kabini şeklinde tasarlanmış Kaptan-ı Derya odamızdan 2 adet bulunmaktadır.Her ikiside deniz manzaralı olup,içerisinde gemide gidiyormuş hissi uyandırmakla birlikte birinin jakuzisi oda içerisindeyken diğerininki transparan cam arkasında banyo içerisindedir.Frenchbed olan Kaptan-ı Derya odalarımızın her ikiside balkonludur.

Alarga

Birbirinden dekorasyon olarak farklı olan Alarga odalarımızdan 4 adet bulunmaktadır.3 odamız alt kat ve üst kat olmak üzere on cepheye bakar frenchbed'dir ve jakuzileri oda içerisindedir.Dördüncü odamız alt kat beach tarafında geniş ve twinbed olup,istenildiğinde frenchbed'e döndürülebilir ve üçüncü kisi konaklatılması durumunda odada üçüncü sabit yatak bulunur.Saklı Bahçeye direk çıkan kapısı vardır ve jakuzisi banyosundadır.

Saklı Bahçe

Otelin Saklı Bahçe bölümüne bakan Saklı bahçe odalarımızdan 2 adet bulunmaktadır.1 tanesi üst katta olup,diğeri alt kattadır.Twinbed olan odalar istenildiğinde frenchbed'e döndürülebilir ve jakuzileri transparan cam arkasında banyolarındadır.Alarga odalarımızla komşu olup,istenildiklerinde connection suite şeklinde kullanılabilmeleri en önemli ve güzel özelliklerindendir.